Susan Janssen-Brandsma
HR-manager & Applicatiebeheerder AFAS
Susan slaat bruggen tussen mens en systeem
Susan is getrouwd en heeft drie ‘jong volwassen’ kinderen die alle drie nog gezellig thuis wonen. “Het is vaak een gezellige drukte bij ons thuis, maar nu ze ouder zijn, ontstaat er gelukkig ook weer ruimte om mezelf verder te ontwikkelen in mijn werk.”
Haar loopbaan begon in de payroll. Een vakgebied waarin ze veel ervaring opdeed in salarisverwerking en personeelsinformatiesystemen. Inmiddels heeft Susan zich verder ontwikkeld en volgde ze o.a. een opleiding in organisatiepsychologie. Deze kennis zet ze in, bij het begeleiden van veranderingen, het verbeteren van samenwerking en het versterken van de organisatiecultuur binnen Fritom Group.
“Ik krijg enorm veel vertrouwen en vrijheid om mijn eigen werk in te richten”
Susan voelt zich bijzonder goed thuis bij Fritom Corporate. “Ik heb fijne collega’s waarmee ik kan sparren, overleggen én plezier kan maken. De waarden van het familiebedrijf passen goed bij mij. Bij Fritom draait het niet alleen om snelle resultaten, maar juist om de lange termijn, persoonlijke ontwikkeling en samen verder komen. Daarnaast krijg ik enorm veel vertrouwen en vrijheid om mijn eigen werk in te richten. Dit motiveert mij om elke dag weer alles eruit te halen.
Ze is een enthousiaste en bevlogen HR-manager en de dubbele rol die ze bij Fritom heeft, is haar op het lijf geschreven. Ze vertaalt HR-beleid naar concrete toepassingen in AFAS en als HR-manager zorgt ze er vervolgens voor dat nieuwe processen ook écht landen in de organisatie. Hiervoor is een goede samenwerking met de HR-functionarissen in de werkbedrijven erg belangrijk. “Soms is het best een uitdaging om mensen, ideeën en systemen bij elkaar te brengen. Maar ik denk dat hierin juist mijn kracht ligt: bruggen slaan en verbinding maken. En als ik merk dat dat lukt, dan word ik daar heel blij van!”
Susan is dan ook trots op het HR-team dat inmiddels een hecht team is. “Ieder heeft zijn of haar eigen talenten en expertise en door deze op de juiste manier in te zetten, komen we als groep verder. We hebben in de afgelopen jaren al veel bereikt met elkaar en ik kijk uit naar wat er nog meer komt.”
Heb je vragen over Fritom Corporate?