Contact

Team Fritom Corporate kookt Italiaans

We vonden het leuk: de kookworkshop Puur Italië, gehouden ter ere van het 40-jarig dienstjubileum van Hilly.

En dat het zo’n leuke avond werd, kwam zeker ook door de prima voorbereiding en ontspannen begeleiding van Jolanda en haar dochter van Kookstudio Kok in het Huis.

We gingen aan de slag met lekkere voorgerechtjes – antipasti in het Italiaans. Omdat alles al klaarstond en de echt moeilijke zaken al voor ons waren voorbereid, maakten we in een handomdraai bruchetta’s, truffelmayonaise, meloenbolletjes met ham, vitello tonnato, carpaccio en caprese met pesto.

Als tussengang maakten we geroosterde paprikasoep en mini pizzaatjes.

De tagliatelle (zelfgemaakt😊) met pomodori-saus was een groot succes. Richard dacht nog even dat hij soep aan het klaarpruttelen was, maar het was toch echt de lekkere saus voor bij de pasta.

Het door Reinder en Susan verzorgde nagerecht, tiramisu met aangeschoten blauwe bessen – ja echt, zo heet dat – was heerlijk en vormde een mooie afsluiting van een ontspannen avondje kokkerellen en vooral gezellig samen genieten van een heerlijk diner.

Heb je vragen over Fritom Corporate?

 

Neem contact op met Hilly Koopmans

+31 (0)515 570074
hilly.koopmans@fritom.nl